Biz Kimiz?

2007 yılından bu yana dijital & ozalit baskı alanında Gemlik’te hizmet vermekteyiz. 

İşimizi Seviyoruz!

Kaliteden ödün vermeden; kartvizit, katolog, broşür, promosyon ürünleri, iç mekan baskı, tüm ciltleme sistemleri ve matbaa alanlarındaki ihtiyaçlarınıza hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Biliyoruz ki kalite tesadüf değildir!

KURUMSAL YAPIMIZ

Bayrak Copy’nin tüm mecralarda kendisini görsel olarak nasıl ifade etmesi gerektiği belirlenmiştir. Görsel tutarlılık bir kurumda olması gereken en önemli özelliklerden birisidir; bu sayede güç, güven ve devamlılık ilkeleri vurgulanmış olur.

Kurumsal kimlik kullanımı ile ilgili sorularınızı aşağıdaki iletişim kutusundan gönderebilirsiniz.

Bayrak Sanatsal

Geleneksel el sanatları için sanatsal ürünlerimiz ile de sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Filografi, ebru, hat sanatı, çini işlemeciliği, cam süsleme ve daha bir çok Türk Sanatı için gerekli araç ve gereçleri Bayrak Sanatsal olarak ayrıca sizlere sunmanın yanında ayrıca Rich ve Cadence marka hobi boyalarında Gemlik Bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Çekirdekten çınara bir yükselişin simgesi olan geleneksel Türk sanatlarının kalbi Gemlik’te bizimle birlikte atıyor.

Diğer Hizmetlerimiz

Promosyon Ürünleri

Promosyon ve tanıtım ürünlerinin imalatı, ithalatı ve satışı hususunda kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Kimlik Klavuzları

 Tüm kurumsal dokümanların içerik, tasarım ve baskı çalışmalarını her biri kendi alanlarında uzman ekibimizle yürütüyoruz.

Web Tasarım Hizmetleri

Firmanız için en doğru web tasarımını ve reklam planlamasını hazırlayarak sizi bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Kırtasiye

Okulda yanınızdan ayıramayacağınız kaliteli kırtasiye ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Kaliteli ve güvenilir ürünler için ofisinize gerekli olan tüm kırtasiye ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile okulda yanınızdan ayıramayacağınız kaliteli kırtasiye ürünleri bayrakcopy.com’da beğeninize sunulmaktadır. Uygun fiyat ve fırsatları kaçırmak istemiyorsanız sizleri de şubemize bekliyoruz.